Results |
FU9-24 (3) |
1. | Ewa PRZYBYLSKA | Bushi Toruń |
2. | Alicja LIPELT | UKS Junior Lipno |
3. | Natalia KURCZEWSKA | OŚ AZS Poznań |
FU9-26 (3) |
1. | Maria GRZEJDA | UKS Łokietek Poznań |
2. | Amelia GÓRNIK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Zosia GARCZAREK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
FU9-27 (3) |
1. | Emma FARYNA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Kinga TOMASZEWSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. | Helena CWALINA | OŚ AZS Poznań |
FU9-30 (3) |
1. | Sara BEJNAROWICZ | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Anhelina BONDARENKO | UKS Łokietek Poznań |
3. | Yaroslava ORLOVA | UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl |
FU9-31 (3) |
1. | Liliana SKWIOT | UKS Gimnazjon Suchy Las |
2. | Agata JASIAK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Marcela PENTELSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
MU9-21 (4) |
1. | Filip MURAWA | UKS Junior Lipno |
2. | Maciej NOWAK | UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. | Oleś VASYLCHUK | OŚ AZS Poznań |
4. | Krzysztof DAWIDZIAK | UKS Junior Lipno |
MU9-23 (4) |
1. | Filip SAŁATA-WIŚNIEWSKI | UKS Junior Lipno |
2. | Adam NOWAK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Wiktor ZIEMBIKIEWICZ | UKS Judo Chodzież |
4. | Filip MISIORNY | UKS Junior Lipno |
MU9-24 (4) |
1. | Arhip HRYSHKEVICH | UKS Junior Lipno |
2. | Kyryl SHEVCHENKO | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Filip FIEDAK | Pretorian Team |
4. | Dawid KLEIN | UKS Akademia Judo Dragon |
MU9-25 (4) |
1. | Gabriel GRACZYK | PGE Akademia Judo Poznań |
2. | Franek BUTOKA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Karol WÓJCICKI | UKS Junior Lipno |
4. | Jan PODOLSKI | UKS Judo Chodzież |
MU9-26 (4) |
1. | Mateusz PSTRĄGOWSKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Giorgio CHARTOLANI | Judo Lisy |
3. | Ignacy DACHTERA | UKS Jedenastka Zielona Góra |
4. | Aleks KRAUZE | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
MU9-27 (4) |
1. | Mikołaj SKOWROŃSKI | UKS Gimnazjon Suchy Las |
2. | Dawid PIETRUSZKO | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Filip DEJWOREK | UKS Junior Lipno |
4. | Alex LANGENAU | UKS Judo Chodzież |
MU9-28 (4) |
1. | Maksymilian BRYZEK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Michał GRZEJDA | UKS Łokietek Poznań |
3. | Tymon TWORAK | UKS Łokietek Poznań |
4. | Rafał STADNIK | UKS Gimnazjon Suchy Las |
MU9-29 (5) |
1. | Ignacy MACIOSZCZYK | UKS Gimnazjon Suchy Las |
2. | Antoni HELIŃSKI | UKS Jedynka Nowa Sól |
3. | Emil FILIPEK | UKS Jedynka Nowa Sól |
4. | Aleksander DEJWOREK | UKS Junior Lipno |
5. | Franciszek GARCZAREK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
MU9-34 (3) |
1. | Nikodem WIERZBICKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Wiktor HERICH | Judo Lisy |
3. | Franciszek FIKUS | UKS Łokietek Poznań |
MU9-40 (4) |
1. | Michał ZWOLAK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Błażej DUDZIAK | UKS Jedynka Nowa Sól |
3. | Natan KALISZUK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
4. | Wiktor DUTKOWIAK | UKS Jedenastka Zielona Góra |
MU9-51 (1) |
1. | Tobiasz RYŻLEWICZ | UKS Jedynka Nowa Sól |
FU11-27 (15) |
1. | Ania ARZUMANIAN | UKS Gokyo Judo |
2. | Zofia BĄCZYKOWSKA | UKS Ippon Kożuchów |
3. | Pola PRZYBYSZ | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Natalia WOJNAROWICZ | Hachi Judo |
5. | Sofiia SOLIARZH | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Lilianna KRZEBIETKE | UKS Akademia Judo Dragon |
7. | Rozalia LIPIEC | Judo Lisy |
7. | Alicja DAWIDZIAK | UKS Junior Lipno |
FU11-30 (10) |
1. | Sofiia KOLOMIIES | UKS Akademia Judo Dragon |
2. | Gabriela WOŁOSZYN | Pretorian Team |
3. | Maria KUREK | BKS Judo Bydgoszcz |
3. | Weronika KNYCH | Hachi Judo |
5. | Liliana BARANOWSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. | Anastazja LEMIESZEK | Akademia Judo Szczecin |
7. | Liwia WILK | Akademia Judo Szczecin |
7. | Sylwia WIŚNIEWSKA | Hachi Judo |
FU11-33 (11) |
1. | Tetiana IURCHENKO | UKS Gokyo Judo |
2. | Martyna KOSTRUBIEC | UKS Ippon Kożuchów |
3. | Małgorzata ŁUSZCZ | Pretorian Team |
3. | Matylda KUSIO | Hachi Judo |
5. | Liliana KUROWSKA | OŚ AZS Poznań |
5. | Lena PAPIS | Hachi Judo |
7. | Iga NOWAK | UKS Gimnazjon Suchy Las |
7. | Barbara BYTOWSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
FU11-36 (3) |
1. | Iga BACHLAJ | Pretorian Team |
2. | Hania RAKOWICZ | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Eliana WIŚNIEWSKA | UKS Judo Chodzież |
FU11-40 (3) |
1. | Nel GARCZYŃSKA | Pretorian Team |
2. | Anna WOLSZCZAK | Hachi Judo |
3. | Lena LENDZION | UKS Judo Chodzież |
FU11-44 (3) |
1. | Rozalia KOTECKA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Zuzanna KURZYŃSKA | UKS Ippon Kożuchów |
3. | Marta JASIAK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
FU11-48 (2) |
1. | Natalia SZWARC | UKS Junior Lipno |
2. | Nikola NIEDŹWIEDŹ | UKS Ippon Kożuchów |
FU11+48 (1) |
1. | Lena KULIS | Hachi Judo |
MU11-26 (10) |
1. | Nikodem KOTULSKI | UKS Ippon Kożuchów |
2. | Jerzy BĘDKOWSKI | UKS Gokyo Judo |
3. | Mateusz PAWŁOWSKI | UKS Ippon Kożuchów |
3. | Michał PAWŁOWSKI | UKS Ippon Kożuchów |
5. | Bartosz DWULIT | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
5. | Tomasz GOSZCZYŃSKI | UKS Łokietek Poznań |
7. | Aleks CZUBAJ | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
7. | Fabian SZCZYGIEŁ | Pretorian Team |
MU11-29 (15) |
1. | Timur SAGDIC | Pretorian Team |
2. | Paweł NESTIORUK | Pretorian Team |
3. | Tymon WINIARSKI | UKS Akademia Judo Dragon |
3. | Łukasz SZYMAŃSKI | WSS Winner Wrocław |
5. | Igor RUP | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
5. | Adam SZEJNAR | Pretorian Team |
7. | Nikodem BRZOZOWSKI | UKS Junior Lipno |
7. | Gabriel ŁOŃSKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
MU11-32 (19) |
1. | Leon LISIECKI | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Jakub GODLEWSKI | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Igor PRZYBYLSKI | Bushi Toruń |
3. | Tomasz SKORUPSKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
5. | Szymon BĄKOWSKI | LKS Szubinianka |
5. | Mikołaj RADKIEWICZ | UKS Junior Lipno |
7. | Julian IKONIAK | Pretorian Team |
7. | Wiktor KUROWSKI | Grizzly Gdańsk |
MU11-35 (13) |
1. | Wiktor KORPAS | Pretorian Team |
2. | Patryk DUDZIEC | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Kacper PIECHOWSKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Jakub ADAMSKI | UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl |
5. | Filip BŁASZCZYK | Pretorian Team |
5. | Emil HEWCZUK | UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl |
7. | Czesław SZAMBURSKI | Judo Lisy |
7. | Filip KOLASIŃSKI | PGE Akademia Judo Poznań |
MU11-38 (11) |
1. | Hubert SIUDAK | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Tadeusz MAĆKOWIAK | UKS Gimnazjon Suchy Las |
3. | Franciszek ŻOTKIEWICZ | Hachi Judo |
3. | Jakub CHODKOWSKI | Hachi Judo |
5. | Jan PEŁKA | Hachi Judo |
5. | Tytus MOKWIŃSKI | UKS Jedenastka Zielona Góra |
7. | Adriaj HORDYJ | Akademia Judo Szczecin |
7. | Tadeusz KLEIN | UKS Akademia Judo Dragon |
MU11-42 (10) |
1. | Marcel KLIM | Akademia Judo Szczecin |
2. | Danil KRUHLOV | PGE Akademia Judo Poznań |
3. | Wojciech BANASIK | Hachi Judo |
3. | Bartłomiej MAZUR | UKS Sparta Sława |
5. | Mykhaulo KRYWYCH | Poznański Klub Sportowy Olimpia |
5. | Antoni MAREK | Mos Zatoka Braniewo |
7. | Jan JĘDRYCZKA | MLUKS Orzeł Kcynia |
7. | Filip GABRYSZEWSKI | UKS Łokietek Poznań |
MU11-46 (3) |
1. | Gniewko ANASZEWSKI | UKS Gokyo Judo |
2. | Wojciech JASZEWSKI | UKS Junior Lipno |
3. | Michał TOMCZAK | UKS Jedenastka Zielona Góra |
MU11-50 (1) |
1. | Borys KOMARNICKI | MKS Juvenia Wrocław |
MU11-55 (1) |
1. | Wiktor WASĄG | Judo Lisy |
FU13-30 (5) |
1. | Kaja KOŃCA | WSS Winner Wrocław |
2. | Ivana VASYLCHUK | OŚ AZS Poznań |
3. | Karolina HRYSHKEVICH | UKS Junior Lipno |
4. | Amelia WELIAN | UKS 10 Bydgoszcz |
5. | Kalina LEGAWIEC | UKS 10 Bydgoszcz |
FU13-33 (2) |
1. | Nadia DUSZCZAK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Anna BOBER | UKS Gimnazjon Suchy Las |
FU13-36 (6) |
1. | Maja PSTRĄGOWSKA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Maja POWĄZKA | UKJ Mosty |
3. | Marianna SROKA | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Natalia KAMIŃSKA | PGE Akademia Judo Poznań |
FU13-40 (10) |
1. | Maja CZUBIŃSKA | UKS Ippon Kożuchów |
2. | Nela CHMIELEWSKA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Gracja WIECZOREK | PGE Akademia Judo Poznań |
3. | Iga PIETRASIK | Akademia Judo Szczecin |
5. | Klaudia TYRRA-KURASIK | PGE Akademia Judo Poznań |
5. | Daria JAWORSKA | Akademia Judo Szczecin |
7. | Oliwia SKOWROŃSKA | Pretorian Team |
7. | Blanka LEGAWIEC | UKS 10 Bydgoszcz |
FU13-44 (1) |
1. | Katarzyna GAJOWNIK | UKS 10 Bydgoszcz |
FU13-48 (6) |
1. | Julia SKRZYDLEWSKA | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Dminika URBAŃSKA | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Marika FILARSKA | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Zuzanna WALIGÓRSKA | PGE Akademia Judo Poznań |
FU13-52 (3) |
1. | Olivia SYCZYŁO | Pretorian Team |
2. | Marcelina GRZYWACZ | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Yaroslava KHORKOVA | UKS Łokietek Poznań |
FU13-57 (2) |
1. | Anna MIARKA | UKS Hajime Bytom Odrzański |
2. | Lea RYŻLEWICZ | UKS Jedynka Nowa Sól |
FU13-63 (1) |
1. | Julia REDYK | UKS 10 Bydgoszcz |
FU13+63 (1) |
1. | Zofia GARBACZUK | Hachi Judo |
MU13-32 (12) |
1. | Igor SKŁADOWSKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
2. | Adam SIRANT | Akademia Judo Szczecin |
3. | Mikołaj SCHWARTZ | OŚ AZS Poznań |
3. | Szymon MISZEWSKI | UKS 10 Bydgoszcz |
5. | Tymoteusz SZAFRAN | UKS 10 Bydgoszcz |
5. | Juliusz KOPITZKI | UKJ Mosty |
7. | Kacper GRZYBEK | UKS Gokyo Judo |
7. | Igor DĄBROWSKI | MKS Juvenia Wrocław |
MU13-35 (13) |
1. | Ruslan BECKER | Judoschule Kano Bremenhaven |
2. | Filip SKOWROŃSKI | Pretorian Team |
3. | Oliwier RAGAN | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Bartosz WOJTASIEWICZ | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
5. | Jonasz OSUCH | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
5. | Michał BOROŃ | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
7. | Błażej SZABLOWSKI | UKS Jedynka Nowa Sól |
7. | Borys STELMASZYK | PGE Akademia Judo Poznań |
MU13-38 (17) |
1. | Bartłomiej FISTEK | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Wojciech GLIGA | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Mike JASKULSKI | Akademia Judo Szczecin |
3. | Dima SNIGUR | BKS Judo Bydgoszcz |
5. | Jakub SAWICKI | Akademia Judo Szczecin |
5. | Jędrzej RYBA | OŚ AZS Poznań |
7. | Antoni OSTROWSKI | UKS SMS 69 Judo |
7. | Adam POBUDEJSKI | WSS Winner Wrocław |
MU13-42 (17) |
1. | Stanisław SEKUŁA | UKS Gokyo Judo |
2. | Makar SERDIUK | Victoria Judo Poznań |
3. | Karol DMITROWSKI | UKS Ippon Kożuchów |
3. | Stanisław PĘZIK | UKS Arashi Łódź |
5. | Karen ARZUMANIAN | UKS Gokyo Judo |
5. | Filip PRZYBYŁEK | UKS Jedenastka Zielona Góra |
7. | Wojciech BURA | UKS SMS 69 Judo |
7. | Wojtek KRÓL | MKS Juvenia Wrocław |
MU13-46 (9) |
1. | Ksawery ORLIKOWSKI | UKS 10 Bydgoszcz |
2. | Błażej BARAŃSKI | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Filip ADAMSKI | WSS Winner Wrocław |
3. | Nikodem NAPIERALSKI | UKS Jedynka Nowa Sól |
5. | Artsiom MASHKO | UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl |
5. | Jakub KARPIŃSKI | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Szymon KALWARA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
7. | Wojciech CHOJNACKI | Ippon Jarocin |
MU13-50 (8) |
1. | Szymon SROKA | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Michał LAMKIEWICZ | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Leon CHWASTEK | UKS 10 Bydgoszcz |
3. | Szymon BIAŁECKI | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
MU13-55 (8) |
1. | Wiktor KOBYLIŃSKI | PGE Akademia Judo Poznań |
2. | Jakub JANKOWSKI | PGE Akademia Judo Poznań |
3. | Antoni ADAMSKI | PGE Akademia Judo Poznań |
3. | Marcel BUTOKA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
MU13-60 (6) |
1. | Mikołaj BĄKOWSKI | LKS Szubinianka |
2. | Sebastian NOWOTNIK | UKS Jedynka Nowa Sól |
3. | Wiktor KONKEL | UKS Akademia Judo Dragon |
3. | Borys PAWŁOWSKI | PGE Akademia Judo Poznań |
MU13-66 (4) |
1. | Krzysztof WOJNAROWICZ | Hachi Judo |
2. | Krystian BAZYLAK | LKS Szubinianka |
3. | Maksym MOKWIŃSKI | UKS Jedenastka Zielona Góra |
4. | Jakub KLAUZA | OŚ AZS Poznań |
MU13-73 (2) |
1. | Szymon BIAŁAS | UKS Jedynka Nowa Sól |
2. | Jakub GÓRKA | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
MU13+73 (1) |
1. | Michał SITKOWSKI | Akademia Judo Szczecin |
FU15-40 (2) |
1. | Leyla SEIFERT | PSV Frankfurt (Oder) |
2. | Karina KOWALIK | MKS Juvenia Wrocław |
FU15-44 (6) |
1. | Nina PODYMSKA | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Lena KRUSZEWSKA | Akademia Judo Szczecin |
3. | Alicja KULCZYŃSKA | Poznański Klub Sportowy Olimpia |
3. | Julia STĄŻKA | MKS Juvenia Wrocław |
FU15-48 (7) |
1. | Oliwia SZUMNA | UKS Junior Lipno |
2. | Zuzanna UJMA | Judo Mizuka sp. z o.o. |
3. | Alicja KRZEMIŃSKA | Hachi Judo |
3. | Amelia SMYCZEK | KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. |
FU15-52 (14) |
1. | Lena SWĘD | Hato Judo |
2. | Alicja WIECZOREK | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Zuzanna WOJCIECH | UKS Pohl Judo Przemęt |
3. | Lena CALIŃSKA | KS MaKo Judo |
5. | Jessica ZAPOROWSKA | UKS Dębiec Poznań |
5. | Joanna JURCZUK | Hachi Judo |
7. | Klaudia SZKUDLAREK | KS MaKo Judo |
7. | Alicja MIARKA | UKS Hajime Bytom Odrzański |
FU15-57 (7) |
1. | Maja DUBKOWSKA | UKS 2 Judo Nakło |
2. | Dominika MALCZYŃSKA | Akademia Judo Szczecin |
3. | Paulina BOROWIEC | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Natalia NOWAK | OŚ AZS Poznań |
FU15-63 (5) |
1. | Nadia DZIADKO | UKS Simba Reda |
2. | Milena PEREŁKA | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Nadia WASILKOWSKA | PGE Akademia Judo Poznań |
4. | Oliwia MIKUCKA | OŚ AZS Poznań |
5. | Lena MALCZYŃSKA | Akademia Judo Szczecin |
FU15-70 (2) |
1. | Jagoda BŁAWAT | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Amelia WOLSKA | PGE Akademia Judo Poznań |
FU15+70 (1) |
1. | Dominika SZYSZKA | MKS Juvenia Wrocław |
MU15-38 (11) |
1. | Marco KUJAWA | Akademia Judo Szczecin |
2. | Filip KORBA | Hato Judo |
3. | Tomasz JOPEK | OŚ AZS Poznań |
3. | Evheni SAMOSHYN | KS Judo Spartakus |
5. | Maurycy SZKUDLARZ | UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. | Viktor KOLESNIK | Akademia Judo Szczecin |
7. | Zbigniew STANKIEWICZ | UKS Łokietek Poznań |
7. | Marcel STRACH | MKS Juvenia Wrocław |
MU15-42 (18) |
1. | Antoni DOBOSZ | WSS Winner Wrocław |
2. | Leon KUSZ | UKS Simba Reda |
3. | Hubert ŚLIZ | WSS Winner Wrocław |
3. | Alan NIEDOŚPIAŁ | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Antoni MIZURA | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Juliusz KRYSTOSIAK | KS MaKo Judo |
7. | Nikodem CICHECKI | Hato Judo |
7. | Mateusz SZWEMIN | UKS 6 Piła |
MU15-46 (19) |
1. | Muhammad MUTAEV | Akademia Judo Szczecin |
2. | Michał SPYCHAŁA | Hato Judo |
3. | Szymon CZAŁBOWSKI | Hato Judo |
3. | Piotr TRESZCZOTKO | WSS Winner Wrocław |
5. | Piotr SKRZETUSKI | UKS Junior Lipno |
5. | Wincenty KORECKI | Hachi Judo |
7. | Konrad DUDZIEC | MKS Juvenia Wrocław |
7. | David OVSEPIAN | KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. |
MU15-50 (13) |
1. | Miguel RODRIGUEZ-MATUSIK | Hato Judo |
2. | Nikodem CECHOSZ | UKS Simba Reda |
3. | Michał HESS | Hachi Judo |
3. | Jędrzej DRECKI | OŚ AZS Poznań |
5. | Stanisław BIEGA | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Wojciech MIKOWSKI | Hachi Judo |
7. | Maciej DROŻDŻYŃSKI | Judo Tigers |
7. | Maurice ALEXANDER | PSV Frankfurt (Oder) |
MU15-55 (19) |
1. | Kornel CIELECKI | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Kacper WOŹNIAK | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Cyprian ZIEMIECKI | KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. |
3. | Jarosław CZUMACZENKO | KS MaKo Judo |
5. | Borys MAMIŃSKI | UKS Arashi Łódź |
5. | Ernest WOJNA | UKS Arashi Łódź |
7. | Franciszek DOBOSZ | WSS Winner Wrocław |
7. | Wojciech MENDEL | UKS Ippon Kożuchów |
MU15-60 (10) |
1. | Piotr MAŁACHA | KS Sakura Team |
2. | Oliver GAJOWIEC | UKS Ippon Kożuchów |
3. | Maksymilian KURPESA | UKS Arashi Łódź |
3. | Mikołaj KURZAWA | Victoria Judo Poznań |
5. | Maksymilian JANUCHOWSKI | UKS Dębiec Poznań |
5. | Miłosz SAMSTYKO | KS MaKo Judo |
7. | Eryk WOŹNIAK | UKS Dwunastka |
7. | Ernest WELSANT | UKS Junior Lipno |
MU15-66 (16) |
1. | Tymoteusz KNAP | UKS Arashi Łódź |
2. | Wiktor WOŁĄSEWICZ | Judo Mizuka sp. z o.o. |
3. | Michał KOSTRUBA | OŚ AZS Poznań |
3. | Szymon KONIOR | Judo Mizuka sp. z o.o. |
5. | Nika MOSIIA | Akademia Judo Szczecin |
5. | Jakub WIDECKI | Hachi Judo |
7. | Aleksander RUSOŁ | Akademia Judo Szczecin |
7. | Filip LUCHOWSKI | MKS Juvenia Wrocław |
MU15-73 (10) |
1. | Jan GOŁUCH | PGE Akademia Judo Poznań |
2. | Bartosz MRUCZEK | KS Judo Gwardia w Koszalinie |
3. | Piotr TUCZYŃSKI | UKS 6 Piła |
3. | Dominik BUZIEWICZ | LKS Szubinianka |
5. | Przemysław PEREŁKA | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Marcel PLEWA | UKS Dwunastka |
7. | Michał HODERA | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Samuel POPIÓŁKOWSKI | Akademia Judo Szczecin |
MU15-81 (2) |
1. | Michał BOJANOWSKI | Hato Judo |
2. | Marek MRULA | PGE Akademia Judo Poznań |
MU15-90 (2) |
1. | Filip KOZŁOWSKI | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Michał WIZER | OŚ AZS Poznań |
MU15+90 (2) |
1. | Bruno KUCIA | WSS Winner Wrocław |
2. | Patryk TRYBUŁA | UKS Dębiec Poznań |
FU18-44 (2) |
1. | Anna PACEWICZ | TS Judo Gryf Słupsk |
2. | Zofia SZERSZEŃ | UKS Dwunastka |
FU18-48 (6) |
1. | Hanna WIŚNIEWSKA | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Klaudia BOROWIEC | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Natalia KONIECZKA | UKS Smecz Pobiedziska |
3. | Zuzanna WIECZOREK | UKS Sparta Sława |
FU18-52 (9) |
1. | Michalina SKORUPA | OŚ AZS Poznań |
2. | Sofiya MUTAEVA | Akademia Judo Szczecin |
3. | Nikola FIGIEL | WSS Winner Wrocław |
3. | Antonina KALEMBA | UKS Dębiec Poznań |
5. | Oliwia CZERNIECKA | KJ Samuraj Koszalin |
5. | Kateryna REZNIKOVA | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Julia GORZKOWSKA | TS Judo Gryf Słupsk |
7. | Urszula GUDEL | KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. |
FU18-57 (14) |
1. | Alicja ORLIŃSKA | Hachi Judo |
2. | Aleksandra SZNAJDER-WITUŚ | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Jola WASIECZKO | TKS Judo Toruń |
3. | Martyna NAROŻNOWSKA | UKS Gimnazjon Suchy Las |
5. | Natalia MISZKURKA | TS Judo Gryf Słupsk |
5. | Hanna MAZURKIEWICZ | PGE Akademia Judo Poznań |
7. | Varvara LYSENKO | UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl |
7. | Kalina PODYMA | KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. |
FU18-63 (9) |
1. | Pola GAZECKA | UKS Simba Reda |
2. | Greta SMYKOWSKA | TKS Judo Toruń |
3. | Alessia Sophia GHERASUDIS | UJKC Potdam |
3. | Zofia BIEGA | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Nadia PRZYTULSKA | AZS Łódź |
5. | Maja KAMYS | KJ Samuraj Koszalin |
7. | Anna NOWAK | Victoria Judo Poznań |
7. | Tola ZAKRZEWSKA | PGE Akademia Judo Poznań |
FU18-70 (8) |
1. | Nicola PIKOSZ | PGE Akademia Judo Poznań |
2. | Maja SZYMAŃSKA | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Adrianna GWIZDALSKA | OŚ AZS Poznań |
3. | Ada NAWROCKA | UKS Pohl Judo Przemęt |
FU18+70 (3) |
1. | Oliwia SNOPEK | Jaguar Gdańsk |
2. | Karolina MATUSIAK | TKS Judo Toruń |
3. | Jagoda CZERNIAWSKA | Klub Sportów Walki Profight |
MU18-46 (1) |
1. | Igor KUBICKI | UKS Olimp Nowa Sól |
MU18-50 (5) |
1. | Kacper BŁAŻEWICZ | UKS Narew Łapy |
2. | Damian CYRGANOWICZ | TS Judo Gryf Słupsk |
3. | Dominik SZOŁTEK | UKS Jedenastka Zielona Góra |
4. | Szymon FISTEK | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Tomasz WĘGLARSKI | Hachi Judo |
MU18-55 (12) |
1. | Lenny SEIFERT | SFK Shidosha Berlin |
2. | Denis LIWOCHA | Polizei SV Berlin |
3. | Oleksandr FEDORCHENKO | KS AZS-AWF Gorzów Wlkp. |
3. | Adrian HEIL | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Marcin JUSKOWIAK | OŚ AZS Poznań |
5. | Oskar GÓRSKI | Jaguar Gdańsk |
7. | Kacper KAŁEK | UKS Junior Lipno |
7. | Aleksander BALCERZAK | UKS Arashi Łódź |
MU18-60 (21) |
1. | Marcel RESIAK | MKS Juvenia Wrocław |
2. | Szymon ROSZKOWSKI | UKS Narew Łapy |
3. | Leonid TYMOFEIEV | UKS Arashi Łódź |
3. | Artur SANDELRMAN | PGE Akademia Judo Poznań |
5. | Artur DYBA | KS MaKo Judo |
5. | Mateo KUJAWA | Akademia Judo Szczecin |
7. | Illia TYMOFEIEV | UKS Arashi Łódź |
7. | Joel KORTHALS | PSV Frankfurt (Oder) |
MU18-66 (23) |
1. | Wojciech MAŚLIŃSKI | KS MaKo Judo |
2. | Maksymilian MADEJ | BKS Judo Bydgoszcz |
3. | Bartosz BURKOWSKI | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Juri SIELAFF | SFK Shidosha Berlin |
5. | Benjamin LANGE | PSV Frankfurt (Oder) |
5. | Łukasz BIELAWA | TS Judo Gryf Słupsk |
7. | Filip SMYK | Jaguar Gdańsk |
7. | Gerard DRECKI | OŚ AZS Poznań |
MU18-73 (16) |
1. | Szymon LEMISZ | KJ Samuraj Koszalin |
2. | Zbigniew MICHALSKI | MKS Juvenia Wrocław |
3. | Miłosz ZATYKA | UKS Narew Łapy |
3. | Kamil KOWALIK | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Bartosz PONIEWAŻ | Hachi Judo |
5. | Grzegorz PAWŁOWSKI | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Patryk JACHYMSKI | UKS Olimp Nowa Sól |
7. | Krzysztof RACZYŃSKI | KS Judo Spartakus |
MU18-81 (21) |
1. | Dominik KURACH | KJ Samuraj Koszalin |
2. | Illia PRYBYSHENIA | WSS Winner Wrocław |
3. | Dzmitry MASHKO | UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl |
3. | Justus TOMASZKIEWICZ | PGE Akademia Judo Poznań |
5. | Maksymilian WŁOSZEK | MKS Juvenia Wrocław |
5. | Jędrzej JANIKOWSKI | UKS Olimp Nowa Sól |
7. | Jakub SIDYK | MKS Juvenia Wrocław |
7. | Damian JUREK | KS Akademia Judo Łódź |
MU18-90 (4) |
1. | Mateusz TESMAR | UKS Simba Reda |
2. | Piotr CHODORSKI | KS Sakura Team |
3. | Tomasz SYTA | Victoria Judo Poznań |
4. | Adam KRAKOWIAK | UKS Olimp Nowa Sól |
MU18+90 (8) |
1. | Dawid KAMIŃSKI | KS MaKo Judo |
2. | Patryk TRYBUŁA | UKS Dębiec Poznań |
3. | Nikodem BIAŁK | UKS Simba Reda |
3. | Lucas DEUTSCHLÄNDER | PSV Frankfurt (Oder) |